• Twoje zdrowie w twoich rękach
  • Co robić by nie chorować.
  • Styl życia twoim wrogiem czy sprzymierzeńcem

Wywiad z Małgorzatą Potocką

Małgorzata Potocka – tancerka, reżyser, choreograf i pedagog baletu. Twórczyni teatru kabaretowo-rewiowego Sabat, żałuje, że nie zakochała się raz na całe życie i że nie udało jej się stworzyć normalnego domu i mieć dużej rodziny. Swoje życie poświęciła teatrowi. 

Wywiad z Michałem Kicińskim.

Michał Kiciński - przedsiębiorca, założyciel firmy CD Projekt, współtwórca międzynarodowego sukcesu gier komputerowych „Wiedźmin”. Jeden z najbogatszych Polaków, na liście 100 najbogatszych w rankingu „Forbesa” zajmuje 42 pozycję, jego majątek szacowany jest na ok. 880 mln zł. W wywiadzie dla naszego portalu wyznaje, że jest zmęczony biznesem.

Wywiad z Grażyną Wolszczak.

Grażyna Wolszczak - aktorka teatralna, filmowa, telewizyjna, jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego kina. Szerszej publiczności znana z serialu "Na Wspólnej", gdzie wciela się w postać Barbary Brzozowskiej. Prezes Fundacji Garnizon Sztuki.

Wywiad z Moniką Mrozowską.

Monika Mrozowska – aktorka, propagatorka zdrowego odżywiana. Od wielu lat proponuje zdrowe i smaczne potrawy widzom programu „Dzień Dobry TVN”. Autorka i współautorka książek kulinarnych – m.in. Uczta dla dwojga, Słodkie i zdrowe, czyli desery, które możesz jeść codziennie, Słodko zdrowo świątecznie. Z pasją angażuje się w akcje prozdrowotne, przede wszystkim związane z edukacją żywieniową.

Wywiad z Agatą Młynarską.

Agata Młynarska-dziennikarka, producentka, prezenterka telewizyjna dla naszego portalu wyznaje: Nie jesteśmy inni - chorujemy na nieswoiste zapalenia jelit, nie możemy się tego wstydzić. Tylko dzięki odpowiedniej świadomości społeczeństwa a także nas samych możemy oswoić się z chorobą, na nowo poznać swój organizm i cieszyć się życiem każdego dnia.

Wywiad z Piotrem Zeltem.

Piotr Zelt - aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. Znany m.in. z roli Arniego w "13 posterunku". Oglądaliśmy go także w popularnych serialach jak: "Tygrysy Europy", "Ludzie Chudego", "Szpilki na Giewoncie"oraz "Ojciec Mateusz". 

Wywiad z Izabelą Trojanowską.

Izabela Trojanowska, piosenkarka i aktorka. Swoje największe przeboje nagrała z Budką Suflera m.in. „Tyle samo prawd ile kłamstw”, „Wszystko czego dziś chce”. Znamy ją także z telenoweli "Klan". Dla naszego portalu zdradza jak dba o zdrowie.