• Twoje zdrowie w twoich rękach
  • Co robić by nie chorować.
  • Styl życia twoim wrogiem czy sprzymierzeńcem

Jak podnieść temperaturę w sypialni?

Erotyczne gadżety
 
Wiele par zadaje sobie pytanie, jak podnieść temperaturę w sypialni? Po latach do związku wkrada się rutyna, seks nie jest już tak ekscytujący, ani nie znajduje się wysoko na liście priorytetów jak kiedyś. Zmęczeni codziennością, nadmiarem zajęć i brakiem czasu odkładamy te sprawy na później. Warto jednak pamiętać, że udane życie seksualne dobrze wpływa na zdrowie i samopoczucie. Scala związek, buduje i podtrzymuje więź między partnerami, ułatwia komunikację, daje poczucie bezpieczeństwa i jedności w kontakcie z partnerem, wzajemną akceptację, uczucie spełnienia i czerpana przyjemności z kontaktów.
 
1. Jak podnieść temperaturę w sypialni w wieloletnim związku?
2. Wspólne gotowanie i świadome spędzanie razem czasu
3. Czułe miejsca — jak o nich pamiętać?
4. Sposoby na dodanie pikanterii w związku
 

Seksualność i związane z nią miłość, przyjaźń oraz poczucie intymności pozostają ważną częścią życia. Badania prof. Izdebskiego pokazują, iż w Polsce grupa około 53% mężczyzn i 26% kobiet po 50. roku życia pozostaje seksualnie aktywna. Dobry seks możemy osiągnąć tylko wtedy, gdy czujemy się z osobą bezpiecznie i swobodnie w każdym aspekcie, taką przewagę mają związki wieloletnie. Dobry seks zaczyna się od zdrowej komunikacji. Powinniśmy móc powiedzieć swojemu partnerowi, czego potrzebujemy w łóżku a także poznać upodobania seksualne partnera i nastawić się na wspólną przyjemność. 

 
Jak podnieść temperaturę w sypialni w wieloletnim związku?
 
Wiele osób zastanawia się jak podnieść temperaturę w sypialni, zwłaszcza w wieloletnim związku. Seks z wieloletnim partnerem nie musi być nudny, wręcz przeciwnie, dzięki temu, że macie do siebie pełne zaufanie, jesteście bogatsi o wspólne doświadczenia i doskonale się znacie, możecie pozwolić sobie na więcej, bez obaw o rozczarowanie. Żeby oboje partnerzy doświadczali przyjemności, namiętności oraz bliskości w łóżku, muszą sobie ufać, znać swoje ciała, wiedzieć czym sprawią drugiej osobie przyjemność. Bez tej swobody nie ma udanego życia seksualnego. 
 
Wspólne gotowanie i świadome spędzanie razem czasu
 
Pragnąc intensywnego i satysfakcjonującego pożycia w związku, należy zadbać także o atmosferę przed. Para musi być wypoczęta oraz zrelaksowana. Stres jest najpoważniejszym czynnikiem, który rujnuje życie seksualne. Dodatkowo warto zadbać o miłą atmosferę. Choć seks po kłótni może być podniecający, na co dzień lepiej sprawdzają się stosunki pomiędzy zakochanymi ludźmi pozostającymi w dobrych relacjach. Świetnym sposobem na to jest wspólne spędzanie czasu, oderwanie się od codzienności, na przyklad ugotowanie smacznego dania, relaksujacy spacer, długa rozmowa, czy wyjście na romantyczną randkę.
 
Czułe miejsca — jak o nich pamiętać?
 
Spróbujcie zerwać z rutyną i przekonajcie się do urządzeń, które mogą zwiększyć Wasze doznania, nie ma w tym nic złego.
Sex shop online oferuje obecnie ogrom różnego rodzaju gadżetów. Pozwalają one na rozbudzenie namiętności w partnerce lub partnerze. To bardzo atrakcyjna oferta zwłaszcza dla par z wieloletnim stażem. Grę wstępną można przeciągać, urozmaicać, dodawać elementy BDSM. Nowoczesne wibratory łechtaczkowe wielu kobietom pozwoliły osiągnąć pierwszy w życiu orgazm. 
 
Sposoby na dodanie pikanterii w związku
 
Doskonałym sposobem na urozmaicenie seksu w wieloletnim związku jest skorzystanie z szerokiej oferty gadżetów erotycznych. Świetnie sprawdzają się zarówno różnego rodzaju wibratory, dilda jak i masturbatory. Dla miłośników mocniejszych wrażeń doskonałym wyborem będą także dilda analne, pejcze oraz packa BDSM

Artykuł sponsorowany.

Nie masz uprawnień aby dodać komentarz. Zarejestruj się na stronie aby uzyskać możliwość dodawania komentarzy.